Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 275/40 R20 106Y

Sava

Sava Intensa SUV 2275/40 R20 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000704085
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  148,2 €

Цена по парче

148,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот