Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 255/55 R19 111V

Sava

Sava Intensa SUV 2255/55 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000727411
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  115,9 €

Цена по парче

115,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот