Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 255/55 R18 109W

Sava

Sava Intensa SUV 2255/55 R18 109W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000472021
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  105,7 €

Цена по парче

105,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,05 €

Назад кон врвот