Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 255/50 R19 107Y

Sava

Sava Intensa SUV 2255/50 R19 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000704061
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  103,9 €

Цена по парче

103,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,05 €

Назад кон врвот