Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 235/65 R17 108V

Sava

Sava Intensa SUV 2235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000493705
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  90,6 €

Цена по парче

90,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот