Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 235/60 R18 107V

Sava

Sava Intensa SUV 2235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000472038
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  114,6 €

Цена по парче

114,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот