Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 235/50 R18 97V

Sava

Sava Intensa SUV 2235/50 R18 97V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000727404
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  92 €

Цена по парче

92 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот