Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 215/60 R17 96H

Sava

Sava Intensa HP2215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000808295
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот