Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 215/60 R16 99V

Sava

Sava Intensa HP2215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000747846
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  80 €

Цена по парче

80 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот