Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 205/55 R16 91H

Sava

Sava Intensa HP2205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000683076
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  56,9 €

Цена по парче

56,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот