Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 205/45 R17 88V

Sava

Sava Intensa HP2205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000747815
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  82 €

Цена по парче

82 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот