Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 195/55 R16 87V

Sava

Sava Intensa HP2195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000683007
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  63,2 €

Цена по парче

63,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот