Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 195/55 R16 87H

Sava

Sava Intensa HP2195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000747808
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  64,1 €

Цена по парче

64,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот