Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 195/45 R16 84V

Sava

Sava Intensa HP2195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000682857
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  61,6 €

Цена по парче

61,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот