Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP2 185/65 R15 88H

Sava

Sava Intensa HP2185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000682840
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  42 €

Цена по парче

42 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот