Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 195/60 R15 88V

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000813435
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  59,2 €

Цена по парче

59,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот