Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 195/55 R15 85V

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000813473
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  59,9 €

Цена по парче

59,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот