Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 195/55 R15 85V

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000424686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
69 dB

Највисока цена:  140,4 €

Цена по парче

140,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот