Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 195/50 R15 82V

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000813466
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  46,7 €

Цена по парче

46,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот