Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 185/60 R15 84H

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000811950
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  56,1 €

Цена по парче

56,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот