Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 175/65 R14 82H

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP175/65 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000424549
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  49,1 €

Цена по парче

49,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот