Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 205/55 R16 91T

Sava

Sava Eskimo S3+205/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000597861
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  55,1 €

Цена по парче

55,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот