Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 195/65 R15 91T

Sava

Sava Eskimo S3+195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000448989
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  53,2 €

Цена по парче

53,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот