Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 195/65 R15 91T

Sava

Sava Eskimo S3+195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000380968
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот