Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 195/60 R15 88T

Sava

Sava Eskimo S3+195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000430793
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  60,6 €

Цена по парче

60,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот