Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 185/65 R14 86T

Sava

Sava Eskimo S3+185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000641069
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  51,5 €

Цена по парче

51,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот