Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 185/60 R15 84T

Sava

Sava Eskimo S3+185/60 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526073846
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  55,1 €

Цена по парче

55,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот