Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 185/60 R14 82H

Sava

Sava Eskimo S3+185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000380920
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  56,9 €

Цена по парче

56,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот