Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 175/80 R14 88T

Sava

Sava Eskimo S3+175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000640970
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  55,3 €

Цена по парче

55,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот