Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 175/65 R15 88T

Sava

Sava Eskimo S3+175/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000640949
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  118,1 €

Цена по парче

118,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот