Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 175/65 R15 84T

Sava

Sava Eskimo S3+175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000576354
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
68 dB

Највисока цена:  59,7 €

Цена по парче

59,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот