Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 175/65 R14 82T

Sava

Sava Eskimo S3+175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000380913
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  47,6 €

Цена по парче

47,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот