Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 165/70 R14 81T

Sava

Sava Eskimo S3+165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000571465
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  50,5 €

Цена по парче

50,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот