Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 165/70 R13 79T

Sava

Sava Eskimo S3+165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000640925
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  48 €

Цена по парче

48 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот