Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 155/80 R13 79T

Sava

Sava Eskimo S3+155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000576347
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  46,1 €

Цена по парче

46,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот