Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo S3+ 145/80 R13 75T

Sava

Sava Eskimo S3+145/80 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000593924
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
F
67 dB

Највисока цена:  47,2 €

Цена по парче

47,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот