Споредете до 4 продукти:

Sava ESKIMO ICE 215/55 R17 98T

Sava ESKIMO ICE
Sava ESKIMO ICE
Sava

Sava ESKIMO ICE215/55 R17 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000585813
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
68 dB

Највисока цена:  134,3 €

Цена по парче

134,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,55 €

Назад кон врвот