Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 225/40 R18 92V

Sava

Sava Eskimo HP2225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000470102
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  79,3 €

Цена по парче

79,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот