Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 215/60 R16 99H

Sava

Sava Eskimo HP2215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000489906
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  161,5 €

Цена по парче

161,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот