Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 215/55 R17 98V

Sava

Sava Eskimo HP2215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000489913
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  93 €

Цена по парче

93 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот