Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 205/65 R15 94H

Sava

Sava Eskimo HP2205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000489708
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  73,6 €

Цена по парче

73,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот