Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 205/55 R16 91H

Sava

Sava Eskimo HP2205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000470072
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  64,2 €

Цена по парче

64,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот