Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 205/50 R17 93V

Sava

Sava Eskimo HP2205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000735263
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  100,2 €

Цена по парче

100,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот