Споредете до 4 продукти:

Sava Eskimo HP2 195/55 R15 85H

Sava

Sava Eskimo HP2195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000485557
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  61,9 €

Цена по парче

61,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот