Споредете до 4 продукти:

Sava Effecta+ 145/80 R13 75T

Sava

Sava Effecta+145/80 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000617804
ЕУ Етикета:
G
E
68 dB

Највисока цена:  93,7 €

Цена по парче

93,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот