Споредете до 4 продукти:

Sava Cargo 4 235/75 R17.5 143/141J

Sava

Sava Cargo 4235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000576644
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  332,2 €

Цена по парче

332,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот