Споредете до 4 продукти:

Sava B61 Cargo 5.00 D10 79N

Sava

Sava B61 Cargo5.00 D10 79N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
N
EAN:
4053943064987

Највисока цена:  44,4 €

Цена по парче

44,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот