Споредете до 4 продукти:

Sava B14 4.00 D10 69J

Sava

Sava B144.00 D10 69J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
J
EAN:
3838947023137

Највисока цена:  36,8 €

Цена по парче

36,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот