Споредете до 4 продукти:

Sava B14 3.50 D10 51J

Sava

Sava B143.50 D10 51J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
J
EAN:
3838947065014

Највисока цена:  36,9 €

Цена по парче

36,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот