Споредете до 4 продукти:

Sava B13 4.00 D8 71J

Sava

Sava B134.00 D8 71J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
J
EAN:
3838947023397

Највисока цена:  34,2 €

Цена по парче

34,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот